(0562) 318-332
(099) 059-47-76
(068) 528-34-99
(066) 493-67-00
(096) 800-60-80 > бассейновый отдел
Водоснабжение и канализация
Трубы полипропиленовые Фитинги полипропиленовые Трубы и фитинги металлопластиковые Трубы ПВХ и фитинги клеевые Наружный водопровод Изоляция для труб Краны шаровые,вентили Латунные фитинги и арматура Фланцевая арматура Контрольно-измерительная арматура Канализация внутренняя Бесшумная канализация Канализация наружная Системы инсталляции для монтажа сантехприборов Автономная канализация Гибкие шланги Инструмент для монтажа Паковочные и смазывающие материалы Защита от протечек и затопления Крепления
/
Каталог

Новости

20.03.2018
Пластикова пляшка отруює воду. Дослідники протестували продукт від усіх популярних виробників.
Щохвилини у світі продають близько мільйона пляшок води: 17 тисяч на секунду. Науковці з Державного університету Нью-Йорка у Фредонії та журналісти провели велике дослідження в дев'яти країнах і протестували 250 ємностей.

У середньому у кожному літрі води виявили біля 10 пластикових часток. Науковці запевняють, що уся вода в пластикових пляшках розчиняє у собі частинки цього ж пластику. А той безумовно потрапляє до організму людини. Дослідники протестували воду від усіх популярних виробників і брендів світового масштабу. Пластик знайшли в 93% зразків. До води додавали барвник, який підсвічував шматки пластику розміром як людська волосина.

В українському Інституті колоїдної хімії та хімії води заявляють, що понад 80% українців купують воду у пластмасових пляшках. Директор наукової установи Владислав Гончарук розповів, що дослідники мали справу з великою кількістю води в різному посуді й перевірили близько 60 виробників. За його словами, буквально всі види пластикових пляшок є токсичними. Гончарук наголосив, що вода є чудовим розчинником, а тому купувати воду в пластмасовій тарі означає добровільно отруювати власне життя. Бо елементи, що містяться в пластику, провокують розвиток ракових клітин. Він додав, що найкраща тара для води - скло, а найкращий посуд для їжі - керамічний. Якщо ви все ж купили воду у пластмасовій пляшці, перелийте її у скляний або керамічний посуд. 
Все новости